Hakkımızda

Incoming L Tour İstanbul' a Hoş Geldiniz

INCOMING L TUR TURİZM dinamik ve tecrübeli bir ekip tarafından Türkiye genelinde Yıllarca hizmet veren köklü bir firmadır. Türkiye geneli seyahat organizasyonları, Otel rezervasyonları vb. gibi organizasyonlar üzerine uzmanlaşmış bir ekipten kurulu olan INCOMING L TUR kurulduktan sonra kısa bir sürede Yurt geneline ulaşmayı ve hizmet verebilmeyi başarmıştır. A grubu seyahat acentesi şirketimiz Yurtiçi uçak bileti hizmeti de vermektedir. Ayrıca Yurtiçinde geniş hizmet yelpazesi ile seyahat esnasındaki ihtiyaçlarınıza A’ dan Z‘ye her türlü desteği vermekte olup iş ortaklarıyla iletişimlerini geliştirmeye yönelik program ve pazarlama toplantıları ile iş ortaklarına destek vermektedir. Ekibimizi diğerlerinden farklı kılan, amatör ruhla hareket edip, profesyonel bir yaklaşımla organizasyonlarınızın teması ve karakterini şekillendiriyor olmalarıdır. Günümüz iş hayatının en önemli üç unsuru olan çözüm, yaratıcılık ve maliyet çalışmalarına önem veren INCOMING LTUR TURİZM, tüm organizasyonlarınızda yanınızda olmayı ve sizlere hizmet etmeyi hedeflemektedir.

Akdeniz Ege Kıyıları

Türkiye'de gezisiz bir tatil, futbol maçı olmadan stadyum ziyareti ile karşılaştırılabilir. Özenle bir araya getirilmiş gezilerimizle, sadece tatil yerinizi tanımakla kalmaz, tatilinizi mümkün olan en iyi şekilde yaparsınız.

Gelen Turist Hizmetleri

Seyahat eden misafirleriniz için normal bir tatil ülkesinin değil, beklediğiniz kalitedeki ve üst standartlardaki birinci sınıf tatil hizmetini sunuyoruz. Bunu sağlamak için değerlerimize sıkı sıkıya bağlıyız.

+90 212 523 88 98/99

İnfo@ltouristanbul.com

İnfo@ltouristanbul.com

İskenderpaşa Mah. Bina Emini Sok. No:8/2 Fatih, İstanbul-TÜRKİYE


Incoming L Tour İstanbul ©2023

+90 212 523 88 98/99

İnfo@ltouristanbul.com

İskenderpaşa Mah. Bina Emini Sok. No:8/2 Fatih, İstanbul-TÜRKİYE